Kdo má nejhezčí motorku?

Na MZ centru můžete hodnotit své motocykly a dávat jim známky podle toho jak se vám jednotlivé stroje líbí. Všechnu krásu najdete ve fotogalerii, tak hodnoťte jak se jen dá.
Platí že čím hezčí fotka, tím lépe vás uživatelé hodnotí, popřemýšlejte, jestli jsou vaše fotky na MZ centru opravdu ty nejlepší co máte!

Vítejte v MZ-CENTER

MZ-CENTER jako svět motorkářů
MZ-CENTER vám dovolí přidat se do naší celorepublikové party fanoušku motocyklů značky MZ, dnešním dnem je nás již 7453 a neustále se rozrůstáme. Každý den si píšeme a připravujeme srazy, motoakce, na těchto stránkách si vyměňujeme nápady, obrázky a spoustu jiných užitečných informací!
Pokud chcete, staňtě se jedním z nás, zaregistrujte se u nás a buďte jako my.

Něco málo pro zvídavé: proč jsou na MZ-CENTER reklamy?

Na MZ-CENTER jsme se rozhodli umístit reklamy AdSense, které provozuje opravdu známý velikán Google. Reklamní systém od Google přináší provozovateli malý finanční obnos, pokud na tyto reklamy návštěvnící klepnou a prohlédnou si je. To znamená, že pokud přijdete na MZ-CENTER a kliknete na reklamu AdSense, MZ-CENTER získá malý finanční obnos na svůj provoz. Tímto aktem se MZ-CENTER snaží alespoň malou částí získat prostředky na svou existenci a svůj další rozvoj. Tímto aktem samozřejmě nenabádáme nikoho, aby reklamy zuřivě atakoval, ale chceme jen vysvětlit Vám všem právě to, proč zde tu a tam reklamu najdete.


MZ-CENTER známé po celé Evropě

Mz-centrum je již světoznámé. Stačí se podívat do nedalekého Německa, či dále, například do Nizozemí, kde se o nás již ví, jedinou bariérou však je, jak nám například Jürgen napsal, náš rodný jazyk český.
Hi Venca,
I hade a look at your homepage. The problem is, that we can't read your pages as they are not written in english. But nevertheless a great wellcome from the MZ-Club-Germany. Unfortunately we have our sites also written only in german. So if we want to contact, we have to write eachother just as we are doing now. Who knows, maybe we could mamage to meet with a couple of MZ-riders some day ?!
Je škoda, že náš web není možné sestavit tak, aby nebyl bariérou pro cizince, ale na druhou stranu je zde náznak něčeho, co můžeme nazvat jako mezinárodní sraz motocyklů Mz. Pokud by někdo měl zájem udělat si takový výlet, jsou mu tyto stránky plně k dispozici a není nic snazšího, než se vyjádřit, prostoru je zde plno..

Poslední oznámení - novinky

23.08.2010
Problémy se spamem
Jistě si mnozí z Vás všimli, že bojujeme se spamem. Doufáme, že se nám podaří vše zvládnout na jedničku, velmi neradi bychom zavedli fórum jen pro registrované uživatele. Proto prosím omluvte případné výpadky při vkládání příspěvků. Děkujeme za pochopení
24.04.2010
Přesun MZ CENTRA
MZ-CENTER se přestěhovalo!
Výpadky a nedostatky FREE serveru by vás nyní již neměly obtěžovat! Registrujete-li nějaké problémy a máte za to, že jsou spojeny s přesunem centra, potom nás neváhejte kontaktovat!

Na MZ-CENTER jsou opět změny!

Chválíme především inovativní design, lepší funkce a přehlednost!
Nové funkce ocení hlavně motorkáři, kteří si libují v obrázcích a textech, nyní můžou vše přehledne a rychle spravovat ve svém účtu po přihlášení jako nikdy před tím!
Galerie naznala významných změn a je to znát již na první pohled! Zkrátka samé dobroty jen pro vás ;-)
Navíc jsme změnili svou adresu - nyní již nesídlíme na http://www.mz-center.wz.cz/ ale k nalezení jsme na http://www.mz-center.cz/. Veškerá data a informace byly přesunuty během jednoho večera do nových prostor za účelem zkvalitnění nabízených služeb.
A to nejlepší nakonec - není limit na velikost fotky, takže můžete uploadovat jak chcete!

design by Venca © 2019